28 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
Стальний кутовий елемент, пластина для профілю 20х20, без додаткової обробки, після лазерної порізки.
Товщина 3мм, габарит 60х60мм, отвори під гвинт М5
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Высота | 3 |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | 20 |
| Серія профіля | 20 |
| Розмір паз | 6мм |